نام شرکت: الیمپوس (OLYMPOS) نام شهری باستانی است در نزدیکی آنتالیای ترکیه.

 الیمپوس در قسمت جنوبی منطقه تحتل قرار دارد و یکی از بهترین دیدنیهای ترکیه و جاذبه های گردشگری آنتالیاست. این شهر مملو از بوته های گل خرزهره و برگ مو می باشد. قسمتی از پل تئاتر رومی موجود در این منطقه از بقایای دوران باستان محسوب می شود.

دروازه معبدی که در این شهر وجود دارد احتمالا در طول دوران مارکوس آریلیوس 161 تا 180 میلادی بنا شده است.

این شهربعلت مناسب بودن وضعيت آن، پناهگاه دزدان بوده است. اما امروزه بواسطه دارا بودن آثار تاريخي، 3200 متر كناره ساحلي، گياهان كمياب، لاك پشت هاي معروف Caretta – Caretta، طبيعت بسيار زيبايي كه امكان همه نوع فعاليتهاي ورزشي را مي دهد و خانه ها چوبي، شهرت جهاني يافته است. 

آب و هوا: Olympos كه داراي آب و هواي مديترانه اي است داراي زمستانهايي مرطوب و پر بارش و تابستانهايي گرم و خشك است. در اين شهر از اول آوريل و تا آخر سپتامبر مي توان در دريا شنا نمود. 

این شهر در 70 كيلومتري آنتاليا قرار داشته و بروي جاده ساحلي آنتاليا – اولوپينار واقع شده است. در جنوب شرقي اين جاده اولين تابلو Olympos بطرف چينارلي و يانارتاش مي رود. پس از عبور از اين تابلو و در حدود يك كيلومتر پس از آن تابلو ديگري كه در آن Olympos نوشته شده ديده مي شود. پس از آنكه در جاده جنوب شرقي قرار گرفته شد، پس از حدود 7 كيلومتر به شهر آنتيك Olympos مي رسيم. از روستاي چينارلي مي توان با 25 دقيقه پياده روي به شهر آنتيك رسيد. (جاده ماشين رو وجود ندارد). 

همچنين با اتوبوسهايي كه از ترمينال آنتاليا به مقصد كاش حركت مي كنند نيز مي توان تا تقاطع Olympos رفت و آمد نمود. پس از تقاطع نيز مي توان با استفاده از ميني بوس و سرويسهاي اقامتگاهها كه بفاصله معيني حركت مي كنند به Olympos رسد. 

فعالیت های شرکت:

فعایت شرکت الیمپوس در زمینه ساخت و ساز و خرید و فروش املاک و اپارتمان در ترکیه و غالبا در آلانیاست.

سوابق کاری:

این مجموعه با اتکا به تجارب خود در زمینه ساخت و ساز در ایران – در شهرهای تهران و مشهد- و با بکارگیری نیروهای مجرب در این زمینه، فعالیت خود را در ترکیه با دیدگاه و چشم اندازی روشن آغاز نموده است.

چرا شرکت الیمپوس:

  • با توجه به اینکه این شرکت اولین شرکت ایرانی است که در آلانیا اقدام به ساخت آپارتمان نموده است و خریدارن محترم ایرانی، بدون واسطه با سازنده و مالک واحدها که همزبان آنهاست روبرو هستند. به این ترتیب راحت تر در جریان کلیه جزییات خرید خود قرارمی گیرند؛ و همینطور از مشکلاتی که بعضا واسطه ها برای خریدارن نا آشنا بوجود می آورند، در امان هستند.
  • ما تنها شرکت در الانیا هستیم که از منابع داخلی شرکت تسهیلات خرید آپارتمان را تا سقف نیمی ازارزش آن، تامین می کنیم. در حال حاضر اغلب آپارتمان ها با وام بانکی بفروش میرسد که با توجه به زمان بر بودن مراحل اخذ وام از بانک ها و مشکلاتی که برای افتتاح حساب وجود دارد. تسهیلات این شرکت، امتیاز قابل ملاحظه ای خواهدبود.
  • سعی شده طراحی ها و متریال استفاده شده با سلایق ایرانی ها همخوانی بیشتری داشته باشدو از این رو محیطی آشنا برای خریداران محترم درنظرگرفته شده است.
  • سایر خدمات و قرعه کشی درنظر گرفته شده نیز از جمله دیگر مزایای خرید اپارتمان های شرکت الیمپوس است.