لیست قیمت

معرفی پروژه مریم:
پروژه مسکونی مریم، پروژه ای است با چهل و دو واحد آپارتمان، که در زمینی به مساحت 1487 مترمربع واقع در منطقه محمودلار آلانیا،بین خیابان های بارباروس و آتاترک و در مجاورت محوطه ای باستانی واقع شده است. به این دلیل ساخت و سازی در یک سمت از مجاورت ساختمان انجام نخواهد شد؛ و از آن جبهه، مانعی دربرابر چشم انداز ساختمان وجود نخواهد داشت.
این ساختمان با جهت گیری به سمت دریا، به صورت خاصی چشم انداز طبیعت اطراف خود رادر معرض دید ساکنین خود قرارداده است. دریا، کوهستان و محوطه باستانی مجاورو منطقه زیبای محمودلار، چشم اندازهای واحدهای این مجموعه ساختمانی هستند.
فاصله ساختمان مریم تا دریا 370 متر است و در منطقه ای مناسب از نظر دسترسی به راه های ارتباطی اصلی، مراکز خرید و اماکن تفریحی واقع شده است.
این مجموعه با بالغ بر 4085 متر مربع مساحت زیربنا در دوازده طبقه، دارای واحدهای یک خوابه به مساحت 54 متر مربع و دوخوابه با مساحت 84 مترمربع می باشد که همگی دارای تراس های بزرگ و چشم اندازهای دل انگیز می باشند.
فضاهایی از قبیل استخر روباز، استخر ک.دکان ، محوطه سازی و فضای سبز به همراه آلاچیق و سرسره های آبی و پارگینگ در حیاط و سالن بدنسازی و حمام ترکی ، اتاق ماساژ و سونای خشک در همکف، از جمله امکانات عمومی مجموعه می باشد.
این پروژه با متریال درجه یک ساخته می شوند؛ دیوارهای پیرامونی از جنس مخصوص با الیاف نانو وبصورت
عایق انرژی و صدا، برای اولین بار در آلانیا اجرا می شوند. پنجره های PVC درجه یک و دارای تاییدیه استاندارد
ترکیه، نمای ترکیبی، مجهز به دو دستگاه آسانسور، سیستم اعلام حریق، ماهواره و اینترنت مرکزی، دوربین
مداربسته، درب های ضدسرقت، ژنراتور مولد برق، سیم کشی ها از جنس یکی از بهترین برند های لروپایی،
آیفون تصویری رنگی، مخزن و پمپ آب و ... از امکانات دیگر این بنا محسوب می گردند.
آشپزخانه تمامی واحدها به سبک معروف به سبک امریکایی و با فرنیچر کامل مبلمان می شوند.

  • u067eu0631u0648u0698u0647 u0645u0631u06ccu0645